Bu haber 1457 kişi tarafından okundu.

Yağmur ile Toprak Trabzon`da!

Avrasya Üniversitesi ile Kadın Sağlıkçılar Dayanışma Derneği İşbirliğinde yürütülecek “Yağmur ile Toprak Trabzon’da” etkinliğini onurlandırmanızı dileriz.

Yağmur ile Toprak Trabzon`da!


Avrasya Üniversitesi ile Kadın Sağlıkçılar Dayanışma Derneği İşbirliğinde yürütülecek “Yağmur ile Toprak Trabzon’da” etkinliğini onurlandırmanızı dileriz. TÜM ÖĞRENCİLERİMİZ DAVETLİDİR.
 
Avrasya Üniversitesi her alanda ve uluslararası düzeyde yetkin ve kendine güvenen, eleştirel düşünce yeteneği ile donanmış, toplumsal sorumluluk bilincine sahip bireyler yetiştirmek misyonu ile programlarını ve faaliyetlerini yapılandırmıştır.
 
Hem “Topluma Hizmet Uygulamaları” dersi hem de öğrenci kulüp aktiviteleri kapsamında öğrencilerimizin toplumsal duyarlılık ve farkındalık, işbirliği, dayanışma, etkili iletişim ve öz değerlendirme becerilerini geliştirmekteyiz.
 
Geleceğin teminatı olan gençlerin ruh ve beden sağlığının korunması, sosyal uyumunun güçlendirilmesi ve geliştirilmesi, sağlıklı, mutlu, çalışkan, üretken, kendine ve ülkesine güvenen bireyler olarak, toplumsal yaşama etkin katılımlarının teşvik edilmesi, teknolojik yenilikler, internet ve sosyal ağlar konusunda bilgilendirilmesi ile bu kaynakların güvenli ve verimli bir şekilde kullanımının sağlanması amacıyla KASAD tarafından birçok projenin okullarda uygulandığını bilmekteyiz.
 
Yağmur ile Toprak Çevrimiçi Projesi’nin hem Trabzon’da görev yapan rehber öğretmenler hem de Psikoloji ve Çocuk Gelişimi bölümlerimizde öğrenim gören öğrencilerimiz tarafından kavranması amacıyla KASAD-D işbirliğinde YAĞMUR İLE TOPRAK TRABZON’DA isimli bir etkinlik düzenliyoruz.
 

PROGRAM

Saat Faaliyet
11.00-11.30 Protokol konuşmaları
11.30-12.10 Münazara (Hayatta hangisi daha çok işe yarar:Dersler mi, iyi geçirilmiş teneffüsler mi?)
12.10-12.30 Geri Bildirim
12:30-12:40 Sunu
12.40-13:00 Sonuç Raporu
 
Yer: Avrasya Üniversitesi Ömer Yıldız Yerleşkesi
Konferans Salonu
Yalıncak/ Trabzon
Tarih: 16 Nisan 2016
Saat: 11:00-13:00

Günün Öne Çıkanları

Anket
Üniversite Tercihinizde Neye Dikkat Edersiniz?
Mezunlarına [194]
Başarılarına [420]
Akademik Yapısına [545]
Sosyal Aktivitelerine [208]
Yurt Hizmetine [6]
Yönetim Şekline [26]
Öğrenci Kalitesine [80]

Resim Galerisi