Bu haber 1553 kişi tarafından okundu.

Tüsiad Başkani ve Beraberindeki Heyet, Yök Başkanı Saraç`ı Ziyaret Etti

Türk Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (TÜSİAD) Başkanı Cansen Başaran-Symes ve beraberindeki TÜSİAD heyeti, Yükseköğretim Kurulu Başkanı Prof. Dr. M. A. Yekta Saraç`ı ziyaret etti.

Tüsiad Başkani ve Beraberindeki Heyet, Yök Ba


Türk Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (TÜSİAD) Başkanı Cansen Başaran-Symes ve beraberindeki TÜSİAD heyeti, Yükseköğretim Kurulu Başkanı Prof. Dr. M. A. Yekta Saraç'ı ziyaret etti.
 
Toplantıya YÖK Yürütme Kurulu Üyeleri Prof. Dr. Hasan Mandal, Prof. Dr. Abdullah Çavuşoğlu, YÖK Üyesi Prof. Dr. Mehmet Şişman, YÖK Başkan Danışmanları Prof. Dr. Sezer Ş. Komsuoğlu ve Fatih Tığlı katılırken; TÜSİAD Başkanı Cansen Başaran-Symes'a ise TÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Murat Özyeğin, TÜSİAD Genel Sekreter Yardımcısı Ebru Dicle, TÜSİAD Sosyal Kalkınma Yuvarlak Masası Üyesi ve Eğitim Çalışma Grubu Başkanı Enver Yücel, TÜSİAD Ankara Daimi Temsilcisi ve TBMM ile İlişkiler Sorumlusu Eray Akdağ, Sosyal Politikalar Bölümü Uzmanları Ezgi Çelik ve Seher Pelin Işık eşlik etti.
 
Yükseköğretim Kurulu Başkanlığında gerçekleştirilen ziyarette yükseköğretimdeki gelişmeler ve yükseköğretimin sorunları konularında görüş alışverişinde bulunuldu.
 

Günün Öne Çıkanları

Anket
Üniversite Tercihinizde Neye Dikkat Edersiniz?
Mezunlarına [194]
Başarılarına [420]
Akademik Yapısına [545]
Sosyal Aktivitelerine [208]
Yurt Hizmetine [6]
Yönetim Şekline [26]
Öğrenci Kalitesine [80]

Resim Galerisi